Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

« День пам`яті , перемоги та надії»

q1     9 травня 2016 року вся Україна і ржищівчани зібралися на священному для кожного з нас місці, біля Братської могили загиблим воїнам та загиблим у роки Другої світової війни землякам, щоб відзначити « День пам`яті , перемоги та надії» а також 71-у річницю перемоги над нацизмом у другій світовій війні, яка забрала понад 56 мільйонів людських життів, у тому числі 10 мільйонів - в Україні.
     До парку Т. Г. Шевченка , де відбувався меморіальний урочистий захід , пройшла хода в пам’ять про тих, хто не повернувся додому з війни, хто захищав нашу країну в часи Другої світової, тих, хто воював на чужині, беручи участь у миротворчих операціях у різних країнах світу, хто протягом двох останніх років боронить мир і спокій нашої країни. У колоні поряд крокували сиві ветерани та молоді хлопці, які щойно повернулися із зони антитерористичної операції, — герої різних часів, яких поєднує любов до рідної землі та готовність захищати її до останнього подиху.
     Голова нашого міста Спичак М.А. привітав усіх ржищівчан з державним святом та закликав до примирення і єдності, бажаючи всім нам мирного неба. І вигук: «Слава Україні!» гучно і хвилююче підтримали всі присутні: «Героям слава!».
     Також вітали жителів міста Голова ржищівської ветеранської організації-Моргун Л. М., помічник обласного депутата Кузьменка Р. О.,-- Терещенко Ю.Г. Протоієрей Ржищівської Троїцької церкви Отець Михаїл відслужив панахиду в пам'ять про героїчно загиблих воїнів-визволителів.
Ведучими урочистого заходу були Олена Пасека та Богдан Журило.
     Пісенними творами зворушили ржищівчан вокальний ансамбль «TrioLAN», які виконали пісню «Обійми мене», Начальник відділу культури і туризму Пасека О.В. заспівала пісню «Повертайся живим!», від якої нестримно текли сльози на очах багатьох присутніх, вокальний ансамбль Дитячої музичної школи (клас викладача Пасеки О.В.) подарували пісню «Україна – це ти!», та піднесені позитивні емоції викликала у людей пісня «Слава Україні!», яку виконав Володимир Пасека .
     Кожного року ми згадуємо невинно убієнних жертв нацизму, вшановуємо учасників бойових дій, ветеранів війни, дітей війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, пам`ятаємо ту страшну війну, яка принесла горе в кожну хату…. Дякуємо нинішнім захисникам – учасникам антитерористичної операції, хто і сьогодні захищає
кордони держави.
     За роки війни Україна та весь світ заплатили за свою свободу,
за право жити на рідній землі мільйонами життів своїх синів і дочок.
     Це надзвичайно висока ціна. У цей славний незабутній день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану Дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
     З почуттям великої відповідальності звертаємось до всіх визволителів, високоповажних ветеранів, які в холодні ночі та криваві ранки виборювали для нас, для всього люду мир!
     Для нас, нинішніх поколінь, подвиг вашої генерації - це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра, поєднання печалі й радості для нас усіх, пов'язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.
     Низько схиляємо голови перед визволителями і можемо твердити, що ви для нас завжди залишатиметеся в серцях небайдужості та всепам’ятства.

q2q3

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 529
  • Статті : 585
  • Перегляди статей : 439555

Наші координати: