Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

« День пам`яті , перемоги та надії»

q1     9 травня 2016 року вся Україна і ржищівчани зібралися на священному для кожного з нас місці, біля Братської могили загиблим воїнам та загиблим у роки Другої світової війни землякам, щоб відзначити « День пам`яті , перемоги та надії» а також 71-у річницю перемоги над нацизмом у другій світовій війні, яка забрала понад 56 мільйонів людських життів, у тому числі 10 мільйонів - в Україні.
     До парку Т. Г. Шевченка , де відбувався меморіальний урочистий захід , пройшла хода в пам’ять про тих, хто не повернувся додому з війни, хто захищав нашу країну в часи Другої світової, тих, хто воював на чужині, беручи участь у миротворчих операціях у різних країнах світу, хто протягом двох останніх років боронить мир і спокій нашої країни. У колоні поряд крокували сиві ветерани та молоді хлопці, які щойно повернулися із зони антитерористичної операції, — герої різних часів, яких поєднує любов до рідної землі та готовність захищати її до останнього подиху.
     Голова нашого міста Спичак М.А. привітав усіх ржищівчан з державним святом та закликав до примирення і єдності, бажаючи всім нам мирного неба. І вигук: «Слава Україні!» гучно і хвилююче підтримали всі присутні: «Героям слава!».
     Також вітали жителів міста Голова ржищівської ветеранської організації-Моргун Л. М., помічник обласного депутата Кузьменка Р. О.,-- Терещенко Ю.Г. Протоієрей Ржищівської Троїцької церкви Отець Михаїл відслужив панахиду в пам'ять про героїчно загиблих воїнів-визволителів.
Ведучими урочистого заходу були Олена Пасека та Богдан Журило.
     Пісенними творами зворушили ржищівчан вокальний ансамбль «TrioLAN», які виконали пісню «Обійми мене», Начальник відділу культури і туризму Пасека О.В. заспівала пісню «Повертайся живим!», від якої нестримно текли сльози на очах багатьох присутніх, вокальний ансамбль Дитячої музичної школи (клас викладача Пасеки О.В.) подарували пісню «Україна – це ти!», та піднесені позитивні емоції викликала у людей пісня «Слава Україні!», яку виконав Володимир Пасека .
     Кожного року ми згадуємо невинно убієнних жертв нацизму, вшановуємо учасників бойових дій, ветеранів війни, дітей війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, пам`ятаємо ту страшну війну, яка принесла горе в кожну хату…. Дякуємо нинішнім захисникам – учасникам антитерористичної операції, хто і сьогодні захищає
кордони держави.
     За роки війни Україна та весь світ заплатили за свою свободу,
за право жити на рідній землі мільйонами життів своїх синів і дочок.
     Це надзвичайно висока ціна. У цей славний незабутній день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану Дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
     З почуттям великої відповідальності звертаємось до всіх визволителів, високоповажних ветеранів, які в холодні ночі та криваві ранки виборювали для нас, для всього люду мир!
     Для нас, нинішніх поколінь, подвиг вашої генерації - це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра, поєднання печалі й радості для нас усіх, пов'язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.
     Низько схиляємо голови перед визволителями і можемо твердити, що ви для нас завжди залишатиметеся в серцях небайдужості та всепам’ятства.

q2q3

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. 2) Перейдіть за посиланням та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 262
  • Статті : 440
  • Перегляди статей : 175134

Наші координати: