День відкритих дверей

g6 1     Традиційно навесні школа відкриває свої двері для майбутніх першокласників. 6 травня поріг Ржищівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів переступили вихованці дитячих садочків міста. Першими гостей зустрічала поважна адміністрація – директор – Любич В’ячеслава та заступники директора Коваль Тамара, Малахова Марина. А далі малюки відправились у захоплюючу подорож країною знань. Маршрут пролягав через навчальні класи, кабінет інформатики,бібліотеку, кабінет логопеда,їдальню та спортивну залу. Керівники кабінетів підготували для маленьких гостей цікаві завдання та вправи. Діти з задоволенням проходили різні випробування, гралися, спілкувалися, проявляючи свої таланти та здібності.

Екскурсія завершилася у актовій залі. Тут на малюків чекала розважально-пізнавальна програма та її ведуча фіксик Сімка. Вона запропонувала їм цікаві вправи, а потім запросила до танцювального флешмобу, а далі - до перегляду концертної програми. А ще ведуча познайомила дітей з майбутніми класоводами: Назаренко Надією Анатолієвною та Моргачовою Людмилою Дмитрівною. Вчителі не просто привітали маленьких гостей, а й задали домашнє завдання на літо, щоправда трохи незвичайне: накупатися, накататися на велосипеді,наїстися фруктів, одним словом оздоровитися та відпочити перед школою.

Трохи втомлені, але радісні, веселі і задоволені дошкільнята залишали школу. Але більша їх частина повернеться до школи вже першого вересня.

g6 2g6 3g6 4