Звітуют в електронному вигляді

В електронному вигляді звітують понад 90% платників податків Київщини
     За березень в електронному вигляді до територіальних органів ГУ ДФС у Київській області прозвітували майже 92% платників, з них звітність з податку на додану вартість за березень 2016 року в електронному вигляді подали 99,8% платників, з акцизного податку 73% платників, декларацію з податку на прибуток підприємства за 2015 рік - 76,6% платників, по єдиному податку 35,8% платників та 70,2% платників подали декларацію з податку на землю.
     Крім того, в електронному вигляді 14,5% платників подали декларації про майновий стан і доходи за 2015 рік.
ГУ ДФС у Київській області