Відзначенні Дня Пам'яті та Примирення т

Ржищівська міська рада ветеранів повідомляє, що виконуючи заходи по підготовці та відзначенні Дня Пам'яті та Примирення та Дня Перемоги радою ветеранів проведено 19 квітня 2016 року розширене засідання ради за участю істориків загальноосвітніх шкіл міста та представників громадських організацій міста з питання «Правда про історію».

06 квітня 2016 року в приміщенні територіального центру УСЗН проведено захід «Зустріч трьох поколінь». На зустрічі були присутні учасники війни, «Діти війни», учасники локальних війн на території інших держав, учасники АТО, жителі міста. Під час зустрічі звучали пісні, вірші, спогади.
     9 травня з нагоди Дня Перемоги представники депутата Київської обласної ради Кузьменка Р.О. разом з депутатами місцевої ради, представники депутата місцевої ради Клименка Б.С. та благодійника Доценка Б.Б. представники ради ветеранів відвідали учасників бойових дій, вручили подарунки, матеріальну допомогу і квіти .
     10 травня 2016 року ініціативи Ржищівської ветеранської організації на прохання на прохання дирекції Ржищівського геріатричного пансіонату за підтримки депутата Київської обласної ради Кузьменка Р.О., депутата Ржищівської міської ради Клименка Б.С, підопічним пансіонату, серед яких діти війни, учасники бойових дій, був організований концерт за участю театру «Гетьман».
     13 травня 2016 року за підтримки депутата Ржищівської міської ради Данелії Ніни Володимирівни буде проведено захід «Пам'ять серця», за участю учасників бойових дій, ветеранів війни, дітей війни.