Голова ОДА обговорив інвестиційні проекти

KODA 1     Голова Київської ОДА обговорив інвестиційні проекти із представниками шведської та китайської компаній
     Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука і представників шведської та китайської компаній – «EcoEnergy Scandinavia Holding AB» та «China Western power industrial CO. LTD» відповідно. Сторони обговорили можливість спільної співпраці щодо реалізації нових інвестиційних проектів та відкриття нових виробничих потужностей у сфері енергетики.

Говорячи про потенціал Київщини, Максим Мельничук зазначив, що у північних районах області є чимало земель, придатних для вирощування біоенергетичних культур. Тут також хороші умови для ведення бізнесу з огляду на доступний земельний ресурс та обсяги ділянок. Від інвестора необхідні сучасні технології і розвиток виробничих потужностей.
     У свою чергу, представник шведської компанії заявив про готовність інвестувати в економіку області близько 200 млн. доларів шляхом почергового будівництва чотирьох заводів (розпочати з відкриття двох заводів, а потім спорудити ще два). Шведи зізналися, що розглядали для цього проекту й інші країни, приміром Польщу чи Росії, однак остаточний вибір зупинили на Україні, оскільки, на їх думку, вона має чималі перспективи розвитку альтернативної енергетики.
     Представник «China Western power industrial CO. LTD» розповів, що компанія інвестує кошти у нове виробництво, сучасні технології та оснащення, а також у розвиток інженерії та будівництва. На сьогодні їх компанія працює у Східній Азії, Північній Америці та Європі, а в перспективі хоче налагодити співпрацю і з Україною.
     Голова Київської ОДА підкреслив, що Київщина завжди рада вітати нових інвесторів. Напрацювання нових проектів дозволяє будувати заводи, створювати нові робочі місця і наповнювати місцеві бюджети.
     «Спектр співпраці на Київщині чималий. Можемо говорити як про інвестиційні майданчики для нових заводів, проведення будівельних і проектних робіт, написання бізнес-планів, так і про можливість реалізації цих намірів та ідей у площині загальнонаціонального проекту «Індустріальні парки», у рамках якої передбачена державна підтримка, наприклад, на логістичні послуги та ряд інших витрат. Ми відкриті для співпраці, визначення робочих груп, покрокової розробки плану реалізації озвучених проектів», - резюмував Максим Мельничук.

KODA 2KODA 3