Донарахували понад 1,4 млн. грн.

Працівники податкового аудиту Київщини за результатами перевірки донарахували понад 1,4 млн. грн. до сплати в бюджет

На підставі ухвали суду, проведена документальна позапланова виїзна перевірка ТОВ «К» з питань дотримання вимог податкового законодавства по взаємовідносинах із трьома суб’єктами господарської діяльності щодо яких до ЄРДР внесено кримінальне провадження по застосуванню схеми мінімізації податкових зобов’язань підприємствам реального сектору економіки шляхом проведення безтоварних операцій та надання послуг по конвертації грошових коштів з безготівкової форми в готівкову. За результатами перевірки товариству донараховано податків разом із застосованими штрафними санкціями на загальну суму понад 1,4 млн. гривень. З них: ПДВ – 800 тис. грн., податок на прибуток – 600 тис. гривень. Підприємством без адміністративного та судового оскарження добровільно вже сплачено, грошовими коштами, податку на прибуток – 800 тис. грн. та частину ПДВ, в сумі майже 90 тис. гривень. Решта донараховних сум також надійдуть до бюджету найближчим часом.
                                                                                                                                                                                      ГУ ДФС у Київській області