Надходження до бюджету

З початку року на Київщині до бюджету мобілізовано майже на 1,5 млрд. грн. більше минулорічного
      У січні-квітні Головним управлінням ДФС у Київській області забезпечено надходження до зведеного бюджету в розмірі 4,3 млрд. гривень.
     До загального фонду державного бюджету перераховано більше 2 млрд. гривень. Темп росту до січня-квітня 2015 року у відповідних умовах становить 154,8%.
      У розрізі основних платежів забезпечено надходження: податку на додану вартість – 876,7 млн. грн., що у відповідних умовах майже на 36% або на 231,6 млн. грн. більше надходжень відповідного періоду минулого року; податку на прибуток підприємств – 562,3 млн. грн., що на 102,6% або на 284,7 млн. грн. більше, ніж торік; податку на доходи фізичних осіб – 417,2 млн. грн., що на 53,5% або на 145,4 млн. грн. перевищує надходження січня-квітня 2015 року; військового збору – 167,2 млн. грн., що на близько 47% або на 53,4 млн. грн. більше минулорічного.
     За 4 місяці платникам податків відшкодовано 506,8 млн. грн. податку на додану вартість, у тому числі, в автоматичному режимі – 70,8 млн. гривень.
Крім того, сплачено 1,4 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
                                                                                                                                                                                             ГУ ДФС у Київській області