Незаконний обіг

Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно з працівниками прокуратури Київської області та слідчого управління ГУ Національної поліції в Київській області, в рамках проведення спецоперації «Акциз – 2016» та розслідування кримінального провадження, проведені слідчо-оперативні заходи, в ході яких припинено незаконну реалізацію палива моторного без свідоцтва про державну реєстрацію, реєстратора розрахункових операцій та інших дозвільних документів.
     На території Київської області та м. Києва з незаконного обігу вилучені 87,8 тис. літрів паливо-мастильних матеріалів, орієнтовною вартістю 1 млн. 653 тис. грн.: паливо моторне А-92 - 27,3 тис. літрів на 518,3 тис. грн.; паливо моторне А-95 - 21,4 тис. літрів на 420,4 тис. грн.; паливо моторне А-95 PREMIUM - 12,4 тис. літрів на 246,6 тис. грн.; паливо моторне дизельне - 26,7 тис. літрів на 467,7 тис. гривень.
     Вилучені паливо-мастильні матеріали передані на відповідальне зберігання. Досудове розслідування кримінального провадження триває.