Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Розвиток аграрної сфери

     Максим Мельничук обговорив розвиток аграрної сфери із представниками Асоціації «Ізраїль-Україна»
     Сьогодні голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук та його заступник Ігор Любко провели зустріч із представниками Асоціації «Ізраїль-Україна». Сторони обговорили можливості співпраці щодо запровадження на Київщині новітніх технологій у аграрному секторі.
Вітаючи присутніх, керівник області підкреслив, що Київщина зацікавлена у співпраці із Ізраїлем, оскільки ця країна відома своїм успішним досвідом запровадження сучасних технологій та інноваційних рішень у багатьох галузях, а особливо у сфері рослинництва. Максим Мельничук зауважив, що Київщина відкрита до нових пропозицій і розвитку технічної складової виробництва.
     «Україна має колосальний аграрний потенціал, і посилити його можуть новітні технології та інновації. Знаємо, що Ізраїль активно запроваджує сучасні технології у різних сферах - не тільки у сільському господарстві, але й медицині, фармацевтиці, екології, секторі безпеки. Звісно, цей досвід нам цікавий. Тому плануємо вивчати його і переходити до практичних кроків, які допоможуть запровадити у столичному регіоні останні технології і забезпечать Київщині інноваційне майбутнє», - зазначив голова Київської облдержадміністрації.
     Про досягнення Ізраїлю у сфері сільського господарства і досвід, який можуть передати, зокрема, Київській області розповів під час зустрічі президент Асоціації «Ізраїль-Україна» Леон Табаков. Він зазначив, що Ізраїль нині посідає першість на світовому ринку по об’ємам надоїв молока, деяким показникам у галузі рослинництва та рибництва. Гості також зробили відеопрезентацію тих сучасних технологій, які активно застосовуються в Ізраїлі для молочного тваринництва і зрошення.

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 529
  • Статті : 585
  • Перегляди статей : 439583

Наші координати: