Розвиток аграрної сфери

Максим Мельничук обговорив розвиток аграрної сфери із представниками Асоціації «Ізраїль-Україна»
     Сьогодні голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук та його заступник Ігор Любко провели зустріч із представниками Асоціації «Ізраїль-Україна». Сторони обговорили можливості співпраці щодо запровадження на Київщині новітніх технологій у аграрному секторі.
Вітаючи присутніх, керівник області підкреслив, що Київщина зацікавлена у співпраці із Ізраїлем, оскільки ця країна відома своїм успішним досвідом запровадження сучасних технологій та інноваційних рішень у багатьох галузях, а особливо у сфері рослинництва. Максим Мельничук зауважив, що Київщина відкрита до нових пропозицій і розвитку технічної складової виробництва.
     «Україна має колосальний аграрний потенціал, і посилити його можуть новітні технології та інновації. Знаємо, що Ізраїль активно запроваджує сучасні технології у різних сферах - не тільки у сільському господарстві, але й медицині, фармацевтиці, екології, секторі безпеки. Звісно, цей досвід нам цікавий. Тому плануємо вивчати його і переходити до практичних кроків, які допоможуть запровадити у столичному регіоні останні технології і забезпечать Київщині інноваційне майбутнє», - зазначив голова Київської облдержадміністрації.
     Про досягнення Ізраїлю у сфері сільського господарства і досвід, який можуть передати, зокрема, Київській області розповів під час зустрічі президент Асоціації «Ізраїль-Україна» Леон Табаков. Він зазначив, що Ізраїль нині посідає першість на світовому ринку по об’ємам надоїв молока, деяким показникам у галузі рослинництва та рибництва. Гості також зробили відеопрезентацію тих сучасних технологій, які активно застосовуються в Ізраїлі для молочного тваринництва і зрошення.