Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

До відома громадян

     До відома громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи !
     Благодійна організація "Чорнобильських фонд здоров'я", відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи, відкрила благодійну програму "Поліпшення житлових умов"
     Програма орієнтована на поліпшення житлових умов громадянам цієї категорії, які потребують соціального захисту, яким житло повинно надаватися державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату.
     За умовами цієї Програми та за рахунок благодійних пожертв міжнародних партнерів, Організація буде відшкодовувати забудовникам до 75% вартість житла.
     Громадяни, які бажають прийняти участь у цій благодійній програмі, повинні самостійно звернутися до Благодійної організації "Чорнобильський фонд здоров'я".
     Детальна інформація стосовно умов цієї Програми знаходяться у положенні про благодійну програму "Поліпшення житлових умов", яке розміщено на Інтернет сайті Благодійної організації "Чорнобильський фонд здоров'я" www.chernobyl-people.org в розділі "Програми", благодійна програма "Поліпшення житлових умов".

     Контакти благодійної організації "Чорнобильський фонд здоров'я"
- вул. Лаврська, буд.9, корп.19, м. Київ, 01015
- тел.:+38(044)280 1325; 280 1375; (096) 010 1166
- Інтернет сайт: www.chernobyl-people.org
- електронна пошта: post @chernobyl-people.org

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 529
  • Статті : 585
  • Перегляди статей : 439462

Наші координати: