«Екстрена допомога потерпілим від тортур в Україні».

На теренах Київської області міжнародна організація «Право на здоров’я» (HealthRight International) та Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров`я» реалізують проект «Екстрена допомога потерпілим від тортур в Україні», який фінансується Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців. В рамках Проекту здійснюються заходи соціальної та психологічної реабілітації військових та цивільних осіб, що перебували в полоні.

«Екстрена допомога потерпілим від тортур в Україні».