Кінна прогулянка для дітей з особливими потребами

koni 1     31 травня 2016 року, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, службою у справах дітей та сім’ї Ржищівського МВК було організовано кінну прогулянку для дітей з особливими потребами.

«Катайтеся верхи – і будете здорові, як коні!» – говорив Гіппократ. Кінні прогулянки – це не тільки приємне проведення часу, але і спосіб вилікувати багато хвороб і підтримати фізичну форму. Тож група дітей з м.Ржищева відвідала козацький хутір, що розташований неподалік с.Уляники Кагарлицького району Київської області. До цього надзвичайно мальовничого місця запросив їх Кіструга Ігор Іванович, один із засновників Ржищівського козацького полку ім..Петра Легкодуха.

Цього дня діти з особливими потребами мали унікальну можливість покататись на конях. Досвідчені інструктори допомагали легко порозумітись з цими величними тваринами, вчили дітей впевнено почуватися у сідлі та, навіть, виконувати нескладні фізичні вправи. Це, безумовно, приносило дітям величезну радість та задоволення, дарувало позитивні емоції. А наостанок організатори акції на згадку подарували дітям м’які іграшки та за підтримки підприємця Людмили Ганушевич влаштували невеликий пікнік.

koni 2koni 3koni 4