Діяльність двох підпільних цехів

Податкова міліція Київщини припинила діяльність двох підпільних цехів з виробництва елітних алкогольних напоїв

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно з прокуратурою Київської області та оперативним управлінням ГУ ДФС у м. Києві припинено діяльність двох підпільних цехів з виробництва елітних алкогольних напоїв.
     В рамках проведення спецоперації «Акциз – 2016» та розслідування кримінального провадження, за фактом незаконного виготовлення та збуту алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я людей, встановлено, що на території м. Києва організована незаконна діяльність з виготовлення фальсифікованих елітних алкогольних напоїв на обладнанні, що забезпечує їх масове виробництво. Готова продукція розливалася в «бег-ін-бокси» та в подальшому реалізовувалася на території м. Києва та Київської області.
     За результатами проведених 6 обшуків в місцях виготовлення і зберігання фальсифікату та автомобіля, на якому здійснювалось його транспортування, із незаконного обігу вилучено: 61 дал прозорої рідини з характерним запахом спирту; 162,6 дал фальсифікованих елітних алкогольних напоїв; 1,6 тис. марок акцизного податку з ознаками підробки; автотранспортний засіб та обладнання для масового виробництва елітних алкогольних напоїв (шланги, насоси, лійки, спиртометри, ароматизатори, бочки, пусті «бег-ін-бокси»).
     Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає  понад 1,5 млн. грн., які передані на відповідальне зберігання. Слідчі дії тривають.
ГУ ДФС у Київській області