Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

СПРОБА НЕЗАКОННОГО ВИВЕЗЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ ТАНКОВИХ ДВИГУНІВ

dv 3     В зоні діяльності Київської митниці ДФС завдяки професійним діям співробітників Управління боротьби з митними правопорушеннями та працівниками митного поста "Святошин" припинено спробу вивезення за межі митної території України товару військового призначення (двигунів для танків) без дозвільних документів від Державної служби експортного контролю України.
     До митного поста "Святошин" одним з вітчизняних підприємств була подана митна декларація для митного оформлення дизельного двигуна V-12 в митному режимі "експорт".
     На перший погляд, відомості в товаросупровідних документах були в порядку: відповідали інформації, внесеній до митної декларації, однак митники вирішили ретельніше перевірити цю експортну операцію, і професійна інтуїція не підвела їх.
     Після митного огляду та залучення експертів з НДІ ЗСУ було встановлено, що задекларований товар є нічим іншим, як дизельними двигунами типу В-46, який застосовується у складі танків типу Т-72, Т-64, самохідних гаубиць тощо.
     В митній декларації на товар підприємці зазначили, що він призначений для газових компресорів, електрогенераторів. Крім того, перевізником даного товару значилася фірма з м.Горлівка Донецької області, а сам вантаж прямував до Туркменістану.
     За даним фактом Управлінням боротьби з митними правопорушеннями складено протокол про порушення митних правил, матеріали справи передані до СБУ для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення та проведення досудового розслідування за ознаками злочину, передбаченого ст.333 Кримінального кодексу України.
ГУ ДФС у Київській області

dv 1dv 2

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 502
  • Статті : 577
  • Перегляди статей : 395747

Наші координати: