Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Де́нь за́хисту дітей

     1 червня щороку в нашій країні відзначається Де́нь за́хисту дітей. 1 червня відзначають також «Міжнародний день захисту дітей». В цей день для дітей організовуються різноманітні заходи, розваги, конкурси. Організатори святкових дійств намагаються також звернути увагу на проблеми дітей та допомогти зрозуміти шляхи їх вирішення.
     Інформаційно насиченим був захід для особливих дітей та їх батьків , організований управлінням соціального захисту населення Ржищівської міської ради, який проходив у приміщенні кафе «У Юрія» 1 червня цього року. Мова йшла і про основні права дітей, і про дитячі мрії, і про дитячі посмішки, які є свідченням того, що права дітей не порушуються.
     Дякуємо депутатові Київської обласної ради Кузьменку Р.О. за подарункові привітання дітям; підприємцю Редьці С.В. за гостинну атмосферу свята; всім присутнім за теплоту сердець.

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 529
  • Статті : 585
  • Перегляди статей : 439561

Наші координати: