Де́нь за́хисту дітей

1 червня щороку в нашій країні відзначається Де́нь за́хисту дітей. 1 червня відзначають також «Міжнародний день захисту дітей». В цей день для дітей організовуються різноманітні заходи, розваги, конкурси. Організатори святкових дійств намагаються також звернути увагу на проблеми дітей та допомогти зрозуміти шляхи їх вирішення.
     Інформаційно насиченим був захід для особливих дітей та їх батьків , організований управлінням соціального захисту населення Ржищівської міської ради, який проходив у приміщенні кафе «У Юрія» 1 червня цього року. Мова йшла і про основні права дітей, і про дитячі мрії, і про дитячі посмішки, які є свідченням того, що права дітей не порушуються.
     Дякуємо депутатові Київської обласної ради Кузьменку Р.О. за подарункові привітання дітям; підприємцю Редьці С.В. за гостинну атмосферу свята; всім присутнім за теплоту сердець.