До уваги страхувальників - нова форма з ЄСВ!

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє: Мінфін України виклав у новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердивши його наказом від 11.04.2016 №441.

Частиною четвертою статті 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон) визначено, що порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску визначається цим Законом, в частині адміністрування – Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями (далі – ПКУ), та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної податкової та митної політики.
      Відповідно до пункту 46.6 статті 46 ПКУ у разі якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної податкової і митної політики, який затвердив такі форми, зобов'язаний оприлюднити нові форми звітності.
     До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.
     Отже, звітність із єдиного внеску за новими формами надають у липні 2016 року за червень. Тобто звіти за травень подають у червні 2016 року за старими формами.
ГУ ДФС у Київській області