Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

З нагоди відзначення дня захисту дітей

dfre 1     Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. 

     З нагоди відзначення цього свята у міському Будинку Культури відбулося талант – шоу «Маленькі гіганти», в якому взяли участь діти з дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста. Кожну команду представляв їх «зірковий» тренер. Дякуючи наставникам і талановитим учасникам у залі панувала святкова атмосфера та веселий настрій. Справді, великі таланти маленьких дітей змушують нас, дорослих, повірити у майбутнє. Логічним завершенням даного заходу стало Свято морозива, до якого долучилися місцеві меценати -ТОВ "Нові технології", маркет "Фора". підприємці міста-М. Кравець,В. Олексенко, О. Карпенко. Л. Шермук, А. Ігнатюк, С. Тріщун, Л. Прядка! Діти посмакували із задоволенням!
     Працівники соціальних служб виконавчого комітету Ржищівської міської ради не оминули цього дня своєю увагою і вихованців дитячого будинку сімейного типу Семеняки-Невідомського та БО «Центр соціальної опіки дитини «Оновлення»: привітали дітей зі святом солодкими подарунками та подякували волонтерам центру і батькам-вихователям за їх небайдужість та турботу.

dfre 2dfre 3

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 529
  • Статті : 585
  • Перегляди статей : 439568

Наші координати: