З нагоди відзначення дня захисту дітей

dfre 1     Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

З нагоди відзначення цього свята у міському Будинку Культури відбулося талант – шоу «Маленькі гіганти», в якому взяли участь діти з дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста. Кожну команду представляв їх «зірковий» тренер. Дякуючи наставникам і талановитим учасникам у залі панувала святкова атмосфера та веселий настрій. Справді, великі таланти маленьких дітей змушують нас, дорослих, повірити у майбутнє. Логічним завершенням даного заходу стало Свято морозива, до якого долучилися місцеві меценати -ТОВ "Нові технології", маркет "Фора". підприємці міста-М. Кравець,В. Олексенко, О. Карпенко. Л. Шермук, А. Ігнатюк, С. Тріщун, Л. Прядка! Діти посмакували із задоволенням!
     Працівники соціальних служб виконавчого комітету Ржищівської міської ради не оминули цього дня своєю увагою і вихованців дитячого будинку сімейного типу Семеняки-Невідомського та БО «Центр соціальної опіки дитини «Оновлення»: привітали дітей зі святом солодкими подарунками та подякували волонтерам центру і батькам-вихователям за їх небайдужість та турботу.

dfre 2dfre 3