Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Реалізація конфіскованого майна

     У травні бюджет отримав 700 тис. грн. від стягнення штрафів та реалізації конфіскованого майна Київською митницею ДФС
     Працівниками Київської митниці заведено 47 справ про порушення митних правил у травні. За попередньою оцінкою вартість предметів порушення митних правил складає 2,7 млн. гривень. При цьому, ще в 10 справах вартість предметів правопорушення буде встановлено після проведення товарознавчої експертизи. Реально вилучені предмети у 36 справах. Типовими предметами правопорушення в основному були валютні цінності та промислові товари.
     У травні розглянуто 72 справи про порушення митних правил та накладено 1,3 млн. грн. штрафних санкцій.
Співробітниками Київської митниці протягом травня виявлено 2 факти незаконного переміщення психотропних речовин, складено протоколи про порушення митних правил та направлені повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення до органів МВС України.
     За результатами виявлених порушень вилучено 20 таблеток, що містять у своєму складі психотропні речовини, а також понад 2 кг гамабутиролактона (за зазначеним фактом СБУ проводяться оперативно-розшукові заходи з використанням методу «контрольованої поставки»).
ГУ ДФС у Київській області

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 529
  • Статті : 585
  • Перегляди статей : 439459

Наші координати: