Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

„Пульс”

     З початку року на сервіс „Пульс” зі скаргами на дії співробітників Київської митниці ДФС звернувся 31 громадянин

     Із загальної кількості звернень, 9 осіб звернулося повторно. В червні надійшло 4 скарги, з яких 2 повторно. У червні 3 звернення стосувалися затримки митного оформлення, 1 - контрабанди.
     Звернення отримані протягом червня на сервіс „Пульс”, стосувалися роботи: митного посту „Бориспіль-аеропорт” – 1 анонімне звернення про ймовірне незаконне переміщення валюти; управління адміністрування митних платежів - 3 звернення, з яких 2 повторно щодо незаконного підвищення митної вартості по тканинам.
     Також з початку року до митниці надійшло 7 звернень через Урядову гарячу лінію ДФС. Протягом червня – одне, це скарга на неправомірні дії працівників митного поста "Вишневе" під час митного оформлення.
     Крім того, у І півріччі Київською митницею отримано 22 запити на публічну інформацію, з них протягом червня - 4 запити від товариств, що є учасниками зовнішньо – економічної діяльності.
     На всі звернення надана вичерпна відповідь

ГУ ДФС у Київській області

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Зараз на сайті:

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 569
  • Статті : 584
  • Перегляди статей : 449021

Наші координати: