Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Надходженя митних податків

     З початку року Київська митниця ДФС забезпечила 17,5 млрд. грн. надходжень митних податків
     Виконання індикативних показників становить 106,2%. Випередження – понад 1 млрд. гривень. У червні забезпечено перерахування до державного бюджету 2,6 млрд. грн. митних податків.
     Основними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось у І півріччі в зоні діяльності Київської митниці були: «автомобілі легкові» - сплачено митних податків на 3,9 млрд. грн., «засоби захисту рослин» - 1,8 млрд. грн., «лікарські засоби» - 679,5 млн. грн., «телефонні апарати» - 386,9 млн. гривень.
     За результатами реалізації митницею заходів в напрямку контролю за визначенням митної вартості товарів, їх класифікацією та країною походження, додатково протягом січня – червня перераховано митних податків на 474,5 млн.грн. (у червні на 43,6 млн.грн.), в тому числі за результатами коригування митної вартості товарів – 460,4 млн. грн.; за рахунок класифікаційної роботи – 9,1 млн. грн.; за рахунок контролю правильності визначення країни походження товарів – 5 млн. гривень.
     ГУ ДФС у Київській області

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Зараз на сайті:

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 570
  • Статті : 584
  • Перегляди статей : 449042

Наші координати: