Задекларували свої доходи

У Білоцерківському регіоні 119 громадян задекларували свої доходи

Про це повідомив в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ Ігор Орленко. Так, за січень місяць до Білоцерківської ОДПІ та відділень інспекції подано 119 декларацій від громадян, які у 2016 році отримали доходи, що підлягають обов’язковому декларуванню.
     Громадяни Білоцерківського регіону задекларували доходів на суму понад 9 млн. гривень, сума до сплати склала 136,6 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та 35,3 тис. гривень військового збору. Про свої статки найбільше звітують ті, хто протягом минулого року отримував доходи у вигляді спадщини – 19 декларацій, від продажу транспорту і нерухомості – 11 декларацій та від надання майна в оренду – 10 декларацій відповідно.
     У Центрі обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ для громадян створено всі необхідні умови: безкоштовні бланки декларацій та допомога у їх заповненні, консультації щодо сплати податку чи отримання податкової знижки. Нагадуємо, що для отримання податкової знижки річну декларацію про майновий стан і доходи можна подавати протягом усього поточного року.
Крім того, декларацію про майновий стан і доходи можна надати і в електронній формі за допомогою електронного сервісу «Декларування громадян» .
Білоцерківська ОДПІ