Засідання районної Комісії

23.02.2017 року відбулося засідання районної Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям з Донецької, Луганської областей за участю заступника начальника управління Л.В.Візьонок. Під час засідання було вирішено питання щодо взяття на облік 2 осіб.

23 лютого 2017 року заступник начальника управління Візьонок Л.В. та начальник відділу платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи Геращенко Н.В. провели зустріч з трудовим колективом СК «Агробізнес». Працівникам надано роз’яснення щодо дотримання в роботі вимог законодавства про працю, зокрема, про неприпустимість використання найманої робочої сили без оформлення трудових відносин та нелегальної виплати заробітної плати; про законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати – 3200 грн. Також обговорені питання розвитку системи пенсійного забезпечення в Україні, запровадження накопичувальної системи. Людмила Володимирівна розповіла про можливості, які будуть доступні при реєстрації на web-порталі ПФУ.
   Наприкінці зустрічі роздано інформаційні буклети.