ОГОЛОШЕННЯ

17 березня 2017 року з 10 до 13 години в актовій залі Ржищівської міської ради, за адресою м.Ржищів вул.Соборна,22, адвокатами Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, буде проведено виїзний безкоштовний консультаційний прийом громадян для всіх верств населення по різних питаннях правового характеру, що стосується цивільного, адміністративного та кримінального законодавства.
     Для тих громадян, яким необхідна буде допомога в судових спорах, у відповідності до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», буде надано безкоштовно адвоката.

З повагою,
заступник начальника відділу