Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ


     17 березня 2017 року з 10 до 13 години в актовій залі Ржищівської міської ради, за адресою м.Ржищів вул.Соборна,22, адвокатами Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, буде проведено виїзний безкоштовний консультаційний прийом громадян для всіх верств населення по різних питаннях правового характеру, що стосується цивільного, адміністративного та кримінального законодавства.
     Для тих громадян, яким необхідна буде допомога в судових спорах, у відповідності до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», буде надано безкоштовно адвоката.


З повагою,
заступник начальника відділу
Кагарлицького Бюро правової допомоги Юрій Лісовий

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Зараз на сайті:

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 620
  • Статті : 584
  • Перегляди статей : 465667

Наші координати: