Друга хвиля е-декларування

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області звертає увагу державних службовців, які підлягають Е – декларуванню, що на сьогоднішній день відсутня законодавча норма щодо отримання довідки про доходи із органів Державної фіскальної служби.
     Слід зазначити, що відомості щодо суми отриманих доходів за минулий рік заповнюються на підставі довідок про нараховану заробітну плату, отриманих за місцем працевлаштування.
     При наявності електронного цифрового підпису фізичної особи одержати відомості про отримані доходи можливо скористатись електронним сервісом ДФС України – „Електронний кабінет платника” обравши режим «Запит на отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків”.
Білоцерківська ОДПІ