Чергове підпільне виробництво

На Київщині припинено чергове підпільне виробництво лікеро-горілчаної продукції
     Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно з працівниками прокуратури Київської області припинено діяльність підпільного виробництва з незаконного виготовлення лікеро-горілчаної продукції.
     В ході розслідування кримінального провадження за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, що призвело до отруєння людей чи інших тяжких наслідків встановлено, що в м. Біла Церква та м. Сквира, Київської області здійснювалася незаконна діяльність по виготовленню фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів з недоброякісної сировини. Готова продукція розливалась в пластикові ємкості, які в подальшому реалізовувалась на території Київської області.
     На підставі ухвал Солом’янського районного суду міста Києва проведено 6 обшуків в місцях виготовлення і зберігання фальсифікату, а також в автомобілі, на якому здійснювалось його транспортування.
     За результатами із незаконного обігу вилучено готову фальсифіковану алкогольну продукцію, прозору рідину з характерним запахом спирту, пластикові ємності, обладнання для виробництва алкогольної продукції (шланги, бочки, лійки, спиртометр) на загальну суму понад 169 тис. гривень.
Досудове розслідування триває.
ГУ ДФС у Київській області

На сайті один гість та відсутні користувачі