Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

АКТУАЛЬНЕ ПРО СУБСИДІЇ

     В умовах підвищення цін і тарифів на житлово – комунальні послуги практично єдиним механізмом підтримки населення при оплаті послуг є державна Програма житлових субсидій.
     Можна по різному ставитися до субсидій, однак, безперечним є те, що без тієї роботи, яку на сьогодні виконуює управління соціального захисту населення в напрямку призначення житлових субсидій, більше 50 відсотків сімей нашого міста не змогли б своєчасно сплатити за житлово-комунальні послуги.
     В опалювальний період 2016-2017 р. субсидію в місті отримувало 1707 домогосподарств.
     З 1 квітня 2017 року опалювальний сезон в м. Ржищів завершено. Тому і отримувачам субсидій потрібно знати як буде надаватись субсидія на літній період.
     Насамперед хочу повідомити, що всім отримувачам субсидії з квітня проведений перерахунок раніше призначеної субсидії ( без звернення громадян), про що на протязі квітня - травня користувачі субсидії дізнаються із повідомлень про надання субсидії. Кількість домогосподарств, яким нараховано субсидію на неопалювальний період по місту становить 849.
     Крім того слід зазначити, що громадяни, які, відповідно до чинного законодавства, мають право на пільги, можуть скористатися цим правом!
     За детальною інформацією та за повідомленнями про перерахунок субсидій просимо звертатися до управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради за адресою: м. Ржищів вул. Соборна,48

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 309
  • Статті : 496
  • Перегляди статей : 244874

Наші координати: