ПОВІДОМЛЕННЯ
     про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації «Детальний план території для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по
вул. Івана- Валентина Задорожного в м. Ржищеві, Київської області»

1.З метою врахування громадських інтересів відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводиться обговорювання під час розробки містобудівної «Детальний план території для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Івана-Валентина Задорожного в м. Ржищеві, Київської області».

2.Детальний план території розробляється для визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки в м. Ржищеві, по вул. Івана- Валентина Задорожного з метою будівництва фізичною особою Дудкою Ігорем Анатолійовичем господарської споруди по вул. Івана-Валентина Задорожного в м. Ржищеві, Київської області. Дана земельна ділянка площею 0,0320 га відноситься до земель запасу Ржищівської міської ради та знаходиться секторі садибної забудови.

Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області

Розробник містобудівної документації – КП «Бюро архітектурного проектування та технічної інвентаризації будівель та споруд», провідний архітектор В.О. Пушняк

1.Підстава для розроблення – Рішення Ржищівської міської ради Київської області № 802-32-07 від 28.04.2017р. «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Івана Валентина Задорожного в м. Ржищеві, Київської області».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови з питань роботи виконавчих органів – Короткова Ірина Павлівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ржищівської міської ради – Корденко Ірина Валеріївна.

Детальний план території вул. Івана-Валентина Задорожного передбачає:

у відповідності до завдання на проектування в даному проекті розглядається територія, яка знаходиться в центральній частині міста по вул. Івана Валентина Задорожного і на якій планується розмістити господарську будівлю Дудки Ігоря Анатолійовича
- площа території що проектується – 0,0320 га
- площа забудови - 0,0076 га
- площа твердого покриття – 0,0036 га
     1. Проект містобудівної документації складається з текстових та графічних матеріалів.
     2. Затвердження проектів містобудівної документації є основою для визначення вихідних даних для:
- Уточнення містобудівних умов та обмежень;
- Проведення містобудівних розрахунків у разі намірів щодо забудови або зміни допустимого виду використання принципів архітектурної композиції забудови;
- Формування принципів архітектурної композиції забудови;
- Визначення доцільності , обсягів, послідовності забудови;

3. Детально ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на офіційному сайті Ржищівської міської ради. Крім того містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на другому поверсі приміщення міської ради в кабінеті №12 – відділу містобудування та архітектури, тел. 2-11-77 та каб. № 18 заступника міського голови Короткової І.П., тел. 2-11-48 з 02 серпня 2017 р. по 02 вересня 2017р. з 8-30 год. до 17-00 год. (понеділок-четвер) , 0 8-30 год до 16-00 год. (п’ятниця) за адресою м. Ржищів, вул. Соборна № 22 .

4. Пропозиції надаються до виконавчого комітету Ржищівської міської ради у письмовій формі до 02 вересня 2017р. за адресою м. Ржищів, вул. Соборна № 22 .

5. Пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати:
     1) Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації на місцевому рівні;
     2) Юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
     3) Власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
     4) Представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
     5) Народні депутати України, депутати Ржищівської міської ради;
     6. Пропозиції надаються за формою (в додатку № 1 до повідомлення).
     7. Пропозиції подані особами не визначеними пунктом 7 цього повідомлення , або подані після встановленої дати 02 вересня 2017р. залишаються без розгляду.
     8. Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства , будівельних норм, державних стандартів та правил.
     9. Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації відбувається шляхом проведення інформаційного заходу в приміщенні Ржищівської міської ради 03 вересня 2017р. о 14-00 год. та в засобах масової інформації (газеті «Ржищів»), на офіційному сайті Ржищівської міської ради .
     10. Графічна частина до цього повідомлення містить зображення «Проектний план» (аркуш №1-початок, аркуш №1-кінець), «План існуючого використання території та планувальних обмежень» (аркуш №2-початок, аркуш №2-кінець).

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів І.П. Короткова