Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Запровадження електронної системи

     Переваги запровадження електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ – тема прес-конференції у Білоцерківській ОДПІ
На прес-конференції, що відбулась нещодавно в Білоцерківській ОДПІ, в.о. начальника Ігор Орленко розповів про запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
     Зокрема, він звернув увагу платників ПДВ на те, що перехідний період, протягом якого процедура, визначена п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, здійснювалася без фактичного зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, закінчився 01.07.2017 року. На сьогодні автоматизована система моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків працює в повноцінному режимі. Тобто, реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН може бути зупинена при відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, встановлених відповідно до п.74.2 ст.74 ПКУ.
     Критерії оцінки ступеня ризиків, достатні для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та вичерпний перелік документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, відповідно до яких здійснюється можливе зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567.
     Ігор Орленко відзначив, що функціонування системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ сприятиме детінізації економіки, створенню рівних конкурентних умов діяльності для суб’єктів господарювання, збільшенню надходжень до бюджету.
Білоцерківська ОДПІ

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 314
  • Статті : 499
  • Перегляди статей : 250697

Наші координати: