Погашення заборгованості

Засідання комісії з питань погашення заборгованості.
     3 серпня 2017 року в Миронівській РДА відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. В даному засіданні взяли участь заступник голови адміністрації Оксана Вершута, начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Роговий, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Петриченко, перший заступник начальника Кагарлицького об’єднаного УПФУ Київської області Олександр Попченко та інші члени комісії. На засіданні розглянули ситуацію з погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду по Миронівському району.
     У своїй доповіді Олександр Попченко зазначив, що станом на 31.03.2017 р., на момент об’єднання управлінь та передачі залишків, заборгованість до Кагарлицького об’єднаного УПФУ Київської області становила 1175,3 тис.грн, з неї заборгованість по Миронівському району становила 793,9 тис.грн., або 67,5% по 10 боржниках.
     Станом на 01.08.2017 р. ця сума зросла 801,1 тис.грн., збільшення в сумі 7,2 тис.грн. відбулося за рахунок відсутності сплати сум відшкодування пільгових пенсій по підприємству ПРАТ «Пласт». Щомісячно по ПРАТ «Пласт» проводяться нарахування в розмірі 1,8 тис.грн., тому борг по відшкодуванню пільгових пенсій по Миронівському району має тенденцію постійного росту.
     Під час засідання членами комісії ретельно вивчені та розібрані всі доповіді боржників району та конкретно встановлені терміни погашення заборгованості по кожному боржнику.