До Державного бюджету

Майже 25 млрд.грн. перерахувала до Держбюджету Київська митниця ДФС

За результатами діяльності Київської митниці ДФС протягом 7 місяців 2017 року забезпечено перерахування до Державного бюджету України митних податків на загальну суму майже 25 млрд. грн.
     У порівнянні з показниками відповідного періоду 2016 року – досягнуто зростання надходжень митних податків на 21,7% або 4,5 млрд. грн. (за 7 місяців 2016 року – перераховано 20 млрд. 509 млн.грн.).
     Середньоденні надходження митних платежів також зросли на 21,7% (з 144,4 млн.грн. у 2016 році до 177,1 млн.грн. у 2017 році).
Виконання індикативних показників доходів, доведених ДФС України на січень – липень 2017 року, становить 114,2%, тобто понад встановлені індикативні показники митницею перераховано 3,1 млрд. грн.
     В тому числі до загального фонду Державного бюджету забезпечено перерахування 24,3 млрд. грн., що майже на 3 млрд. грн. більше встановленого індикативного показника.
ГУ ДФС у Київській області