Додаткових надходження

Бюджети територіальних громад Білоцерківського регіону отримали понад 262 млн. гривень додаткових надходжень
     Білоцерківська ОДПІ повідомляє, що протягом січня-липня 2017 року до місцевих бюджетів Білоцерківського регіону спрямовано 1,1 млрд. гривень податків і зборів. Темп росту до минулорічного показника становить 130,4%.
     Домінуючою складовою у наповненні місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло за звітний період в сумі майже 733 млн. гривень. Друге місце за вагомістю наповнення скарбниць місцевої спільноти займає єдиний податок. Так, з початку року надходження з нього склали 181,5 млн. гривень. Суттєво поповнила місцеві бюджети плата за землю, якої мобілізовано в сумі майже 115 млн. гривень.
     За словами в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ Ігоря Орленка, забезпечення бюджетної самодостатності – основний пріоритет місцевих громад. «Для вирішення першочергових завдань місцевим громадам необхідне достатнє фінансування, яке забезпечується за рахунок сплати податків представниками бізнесу. Тому лише злагоджена робота всіх державних та комерційних структур дасть позитивний результат», - зауважив він.
Білоцерківська ОДПІ