По заблокованих податкових накладних

По заблокованих податкових накладних проконсультуйтесь в ЦОП
     Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що з серпня 2017 року запроваджено надання роз’яснень для платників щодо запровадженням системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких накладних/розрахунків в Єдиному реєстрі податкових накладних.
     Для отримання відповіді на питання з даної тематики звертайтесь в Центр обслуговування платників за адресою м. Біла Церква, бул Олександрійський, 12.
Щоденно (у робочі дні) з понеділка по четвер з 17:00 до 18:00 години, у п'ятницю з 15:45 до 16:45 години фахівці території обслуговування Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області надають інформаційну допомогу платникам Білоцерківського регіону у разі зупинення податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Білоцерківська ОДПІ