ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації «Детальний план території для розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул. Радіаторна в м. Ржищів, Київської області»

1.З метою врахування громадських інтересів відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводиться обговорювання під час розробки містобудівної документації«Детальний план території для розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул. Радіаторна в м. Ржищів, Київської області».

2.Детальний план території розробляється для визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки в м. Ржищеві,по вул. Радіаторна з метою розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул. Радіаторна в м. Ржищеві Київської області.

3. Дана земельна ділянка площею 0,1390 гавідноситься до земель не наданих у власність та користування і знаходиться в промисловій зоні, в адміністративних межах Ржищівської міської ради .

Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області

Розробник містобудівної документації – КП «Бюро архітектурного проектування та технічної інвентаризації будівель та споруд» , провідний архітектор В.О. Пушняк

Підстава для розроблення – Рішення Ржищівської міської ради Київської області № 878- 35-07 від 30.06.2017р. «Про розробку містобудівної документації «Детальний план території для розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул. Радіаторна в м. Ржищеві, Київської області».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови з питань роботи виконавчих органів – Короткова Ірина Павлівна , начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ржищівської міської ради – Корденко Ірина Валеріївна.

Детальний план території вул. Джерельна передбачає:
у відповідності до завдання на проектування в даному проекті розглядається територія, яка знаходиться в північно-східній частині міста Ржищів по вул. Радіаторна і на якій планується розміщення та експлуатація будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства ТОВ «НОВОПАК СВ»
- площа території що проектується – 0,1390 га
- площа забудови – 0 га
- площа твердого покриття – 0,1390 га
- площа озеленення – 0 га

Проект містобудівної документації складається з текстових та графічних матеріалів.
     Затвердження проектів містобудівної документації є основою для визначення вихідних даних для:
- Уточнення містобудівних умов та обмежень;
- Проведення містобудівних розрахунків у разі намірів щодо забудови або зміни допустимого виду використання принципів архітектурної композиції забудови;
- Формування принципів архітектурної композиції забудови;
- Визначення доцільності , обсягів, послідовності забудови;

4. Детально ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на офіційному сайті Ржищівської міської ради, а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на другому поверсі приміщення міської ради в кабінеті №12 – відділу містобудування та архітектури , тел. 2-11-77 та каб.№ 18 заступника міського голови Короткової І.П. , тел. 2-11-48 з 26 вересня 2017 року по 26 жовтня 2017року з 8-30 год. до 17-00 год. (понеділок-четвер) , 0 8-30 год до 16-00 год (п’ятниця) за адресою м. Ржищів, вул. Соборна № 22 .

5.Пропозиції надаються до виконавчого комітету Ржищівської міської ради у письмовій формі до 26 жовтня 2017р. за адресою м. Ржищів, вул. Соборна № 22 .

6.Пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати:
- Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації на місцевому рівні;
- Юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території , щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
- Власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території , щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
- Представники органів самоорганізації населення , діяльність яких поширюється на відповідну територію;
- Народні депутати України, депутати Ржищівської міської ради;
     7. Пропозиції надаються за формою (в додатку № 1 до повідомлення).
     8. Пропозиції подані особами не визначеними пунктом 6 цього повідомлення , або подані після встановленої дати 26 жовтня 2017р.залишаються без розгляду.
     9. Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства , будівельних норм, державних стандартів та правил.
     10.Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації відбувається шляхом проведення інформаційного заходу в приміщенні Ржищівської міської ради 27жовтня 2017р. о 14-00 год. та в засобах масової інформації (газеті «Ржищів»), на офіційному сайті Ржищівської міської ради .
     11.Графічна частина до цього повідомлення містить зображення «Проектний план» .

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів І.П. Короткова