Оголошення

Виконавчий комітет Ржищівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу, організаційної та кадрової роботи.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямком професійного спрямування (педагогіка, психологія, право), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі, або в інших сферах не менше 5 років. Працездатність, комунікабельність, знання комп’ютерної техніки та ведення діловодства, вміння тактовно спілкуватися із людьми. Вільне володіння державною мовою.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення.
     Додаткова інформація про участь у конкурсі надається загальним відділом, організаційної та кадрової роботи. Телефон для довідок 2-24-36 та у приміщенні міської ради (вул. Соборна, 22) каб. № 2.