Оновлено довідники податкових пільг

Білоцерківська ОДПІ доводить до відома платників, що Державною фіскальною службою України затверджено нові довідники пільг станом на 01.10.2017 року:
- Довідник №84/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету;
- Довідник №84/2 інших податкових пільг.
     У довідниках надано перелік пільг з податку на прибуток, ПДВ, плати на землю, акцизного податку, місцевих податків та зборів, оподаткування неприбуткових установ і організацій, а також початок та кінець дії пільг.
     Нагадаємо, що зазначений документ застосовується при заповненні Звіту про суми податкових пільг (додаток до Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2010 р. №1233).
     Детальніше про коди пільг можна дізнатися на веб-порталі Державної фіскальної служби України за посиланням http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/.
Білоцерківська ОДПІ