Зібрання з приводу роз’яснення головних аспектів

IMG 20171025 092458     За участі Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України, ради ветеранів м. Ржищів, управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради 25.10.2017 року було проведено зібрання з приводу роз’яснення головних аспектів пенсійної реформи.
     В заході взяли учать жителі м. Ржищів, які активно ставили запитання фахівцям та отримували вичерпні компетентні відповіді з питань осучаснення пенсій. Начальник УСЗН Ржищівської міської ради відповіла на запитання присутніх щодо перерахунку субсидій на опалювальний період. Крім того, Юхименко Н. В. поінформувала присутніх про діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в контексті пенсійної реформи.

На сайті один гість та відсутні користувачі