Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

У РЖИЩЕВІ ПРОЙШЛА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ


     24 жовтня 2017 року в Ржищівському археолого-краєзнавчому музеї відбулася наукова конференція «Роль єврейської громади в культурному розвитку Ржищева».
     На заході були присутні наукові співробітники Київського обласного археологічного музею, Музею історії Богуславщини, Музею-комплексу «Букринський плацдарм», представники навчальних закладів та організацій міста.
     Про історію єврейської громади Ржищева ХVІІ-ХХ ст. розповіла старший науковий співробітник Ржищівського археолого-краєзнавчого музею Л.Бабенко. З доповіддю про євреїв Трипілля виступила науковий співробітник Київського обласного архелогічного музею А.Молоткова. З видатними євреями Богуславщини ознайомила директор Музею історії Богуславщини Т.Куценко. Про відомих літераторів, імена яких були пов’язані з Ржищевом, розповіли наукові співробітники Ржищівського археолого-краєзнавчого музею: О.Гудзій – «Шолом-Алейхем і Ржищів»; Ю.Настенко – «Л.Шапіро – наш земляк»; Н.Притула – «М.Шмушкевич – героїчний та творчий шлях письменника»; І.Томченко – «Ржищів у творчості Х.Табачникова».
     Конференція на дану тематику проводилась музеєм вперше. Гості заходу дізналися цікаві факти про єврейську спільноту Ржищева, її роль в економічному, культурному та духовному житті нашого міста.

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. 2) Перейдіть за посиланням та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 283
  • Статті : 448
  • Перегляди статей : 186552

Наші координати: