Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

 

     Після введення в Україні нової Пенсійної реформи пенсіонери отримали збільшені виплати, але у людей стала виникати маса питань щодо механізму перерахунку пенсій. Тож, враховуючи актуальність даного питання, за ініціативи Ради ветеранів міста, 25 жовтня 2017 року у міському будинку культури відбулася зустріч мешканців міста Ржищева з керівництвом Кагарлицького об’єднаного УПФУ Київської області, зокрема, начальником управління Світланою Трохименко та її заступником Людмилою Візьонок.
     Основною темою, звичайно, була нещодавно прийнята пенсійна реформа. Тож ржищівчани з перших вуст отримали інформацію про основні її аспекти та складові, про перерахунок пенсій відповідно до зростання середньої заробітної плати, з якої сплачуються внески тощо. Світлана Іванівна звернула увагу на те, що пенсія українців залежить від трьох показників: зарплати працівника, стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії. Врахування цих показників при нарахуванні пенсії і призвело до різниці у пенсійному забезпеченні українців. Корисну інформацію щодо нарахування субсидій після підвищення пенсій повідомила присутнім начальник міського управління соціального захисту населення Н.В.Юхименко. Пенсіонери отрмали вичерпні відповіді на свої запитання, яких було немало. Окрім того, близько 50 осіб в індивідуальному порядку отримали кваліфіковані консультації від фахівців.

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 393
  • Статті : 540
  • Перегляди статей : 297164

Наші координати: