Оздоровлення громадян

Оздоровлення громадян,
які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
у 2017 році

Громадяни, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії і мають бажання оздоровитися у 2017 році, можуть прийти в Управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради до відділу у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи і обрати санаторій, де б вони хотіли оздоровитися. У Чорнобильському відділі є кошти для придбання двох путівок вартістю 5250,00 грн.. Для цього постраждалі 1 категорії пишуть заяву на оздоровлення, до якої додають довідку №070/о з поліклініки для надання путівки, та довідку з місця проживання.

• Перегляди статей : 271903