Апаратна нарада

В понеділок, 30 жовтня, о 09:00 годині в актовій залі міськвиконкому пройшла апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів під головуванням в.о. міського голови Чорненької К.І., яка розпочалася з представлення колективу нового директора КП «ККП м.Ржищева» Борисова Бориса Борисовича. Далі традиційно розпочалися підведення підсумків подій минулого тижня та обговорення чергових завдань на поточний.

24 жовтня в.о. міського голови, секретар ради Крістіна Чорненька була присутня на засіданні Ради регіонального розвитку, яка відбулася у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка. Під час засідання обговорювалися ключові питання: децентралізації, стан економіки, розвитку інфраструктури, прийнятих реформ, проблемних питань в агропромисловості тощо.
     Друге пленарне засідання 38 (чергової) сесії Ржищівської міської ради, призначене на 25.10.2017 р., не відбулося у зв’язку з відсутністю кворуму. Призначено нову дату засідання – 3 листопада. Також К.І.Чорненька повідомила, що у зв’язку з тиском, який чиниться на державних реєстраторів відділу державної реєстрації міськвиконкому, пов'язаний з їхньою професійною діяльністю, виконавчий комітет Ржищівської міської ради змушений був звернутися до прокуратури з метою захисту прав своїх працівників.
Начальник міського фінуправління підготувала звіт про виконання бюджету за 9 місяців 2017 року та ознайомила присутніх з основними його аспектами. На даний час йде кропітка робота по вивченню потреб та плануванню бюджету на 2018 рік
     24 жовтня 2017 року в Ржищівському археолого-краєзнавчому музеї відбулася наукова конференція «Роль єврейської громади в культурному розвитку Ржищева» за участі
наукових співробітників Київського обласного археологічного музею, Музею історії Богуславщини, Музею-комплексу «Букринський плацдарм», представників навчальних закладів та організацій міста.
     За ініціативи Ради ветеранів міста та працівників територіального центру соціального обслуговування, 25 жовтня 2017 року у міському будинку культури відбулася зустріч мешканців міста Ржищева з керівництвом Кагарлицького об’єднаного УПФУ Київської області, зокрема, начальником управління Світланою Трохименко та її заступником Людмилою Візьонок, тож ржищівчани з перших вуст отримали інформацію про основні аспекти та складові нещодавно прийнятої пенсійної реформи.

Минулий тиждень був насичений і культурно-мистецькими заходами. Зокрема, у місті відзначили День визволення України від фашистських загарбників (відбувся Мітинг-реквієм «Під знаком пам’яті і слави», церемонія покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам та ін.тематичні заходи), 20-річчя заснування Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму, 30-річчя діяльності образотвочого музею ім.І.-В.Задорожного, службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради було проведено міську гру брейн – ринг «Підліток та право», в якій прийняли участь команди усіх навчальних закладів міста.
     Далі на апаратній нараді говорилось про виконання низки важливих заходів та надано відповідні доручення на поточний тиждень керівникам установ міста, структурним підрозділам міськвиконкому, а саме:
- Охорона здоров’я: провести зустріч з громадою міста з метою роз’яснень медичної реформи;
- Фінуправління: вивчення потреби, планування бюджету на 2018 рік;
- КП «ККП м.Ржищева»: проведення фінансового аудиту підприємства, ремонт каналізації по вул.Шевченка, прибирання території біля сміттєзвалища;
- Роботи з благоустрою міста: чистка громадського туалету в центрі міста, контроль за вчасним видаленням аварійних дерев, освітлення міста (план ремонтних робіт), передача трансформаторів на баланс РЕС тощо;
- Культура: підготовка до Дня студента, проведення молодіжної дискотеки та ін.