Право на вибори

ЦВК позбавляє Ржищівську громаду права на вибори

Я як обласний депутат, маючи округ у місті Ржищів, не можу стояти осторонь питання, котре стосується добровільного об’єднання територіальних громад у Ржищівську міську об’єднану громаду територіальну громаду з центром у місті обласного значення – місті Ржищів.

Відомо, що цього року Центральна виборча комісія не призначила перші місцеві вибори депутатів Ржищівської міської ради об’єднаної територіальної громади та Ржищівського міського голови, незважаючи на положення Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських голів, затвердженого Постановою ЦВК від 12 лютого 2016 року, згідно з яким після прийняття рішення населеними пунктами щодо об’єднання у громаду, має бути прийнято рішення щодо призначення перших виборів та враховуючи те, що ще у квітні цього року територіальні громади м. Ржищів, с. Балико-Щучинка, с. Гребені, с. Півці,с. Пії, с. Яблунівка Київської області прийняли рішення об’єднатись у Ржищівську громаду.