Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Стали на захист громади м. Ржищів

     Судді Ржищівського міського суду стали на захист громади м. Ржищів у питанні забезпечення їх права на доступ до правосуддя при обговоренні оптимізації (об’єднання) місцевих судів Київської області

     На виконання Рішення XIV позачергового з’їзду суддів України від 13 листопада 2017 року зборами суддів Ржищевського міського суду 22 листопада 2017 року обговорено питання про оптимізацію (укрупнення) мережі місцевих судів у Київській області.

     Обговорення показало, що судді заперечують проти поспішного об’єднання міських судів, оскільки вважають, що таке об’єднання призведе до звуження доступу людей і громадян до правосуддя, ускладнення судових процесів, ускладнення організації роботи об’єднаних (укрупнених) судів.

     Такому об’єднанню (укрупненню) судів мають передувати ухвалення ряду законодавчих змін, державних, кадрових, організаційних і фінансових заходів:

     - завершення процедур впровадження нового адміністративно-територіального устрою України;

     - впровадження нового процесуального законодавства та створення Єдиної судової інформаційної (автоматизованої) системи;

Детальніше

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 393
  • Статті : 541
  • Перегляди статей : 299026

Наші координати: