Вилучили спиртовмісні речовини

На Київщині податківці вилучили 7200 дал спиртовмісної речовини на суму 7,9 млн. грн.
     Працівники оперативного управління ГУ ДФС у Київській області виявили підпільний цех з незаконного виготовлення спиртовмісної рідини на території колишнього цукрового заводу, що знаходиться у Фастівському районі. Дії податківців відбувалися в рамках проведення спецоперації
     «Акциз – 2017» та досудового розслідування кримінального провадженнярозпочатого за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 199 КК України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) спільно з працівниками слідчого відділу Васильківського відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області, управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Васильківського відділу Києво-Святошинської прокуратури Київської області та управління контролю за обігом і оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Київській області.
     Як повідомив начальник оперативного управління ГУ ДФС у Київській області Роман Потапов, у ході проведення слідчо-оперативних заходів на території заводу в складських приміщеннях виявлено 6 резервуарів, устаткування для масового виготовлення спиртовмісної продукції та залишки виробленої рідини з характерним запахом спирту.
     За результатами проведеного обшуку з незаконного обігу вилучено
7 тис. 200 дал спиртовмісної рідини, загальна вартість якої склала
7,9 млн. гривень. Для проведення експертних досліджень фахівцями відібрано зразки даної рідини.
     Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання.
Досудове розслідування кримінального провадження триває.

ГУ ДФС у Київській області