ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН НА ЗАЛІЗНИЦІ

Через недотримання громадянами Правил безпеки на залізничному транспорті безглуздо втрачається найцінніше – здоров’я та життя людей

З прикрістю констатуємо, що у 2017 році кількість травмованих осіб, внаслідок наїзду швидкісних електропоїздів збільшилась. Лише станом на 27 листопада 2017 року отримали травми різного ступеню важкості 39 чоловік проти 27 в минулому році, а кількість травм зі смертельним наслідком збільшилося до 32 випадків проти 16 відповідно.

Найбільша кількість наїздів на громадян трапилась на території Київської, Полтавської та Запорізької областей, а саме на дільницях: Київ – Яготин – 11 випадків, Полтава – Люботин – 4 випадки та Запоріжжя – Синельникове – 5 випадків. Окрім Київської області, травмування людей виникали на територіях Львівської, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Детально

• Перегляди статей : 271928