До уваги суб’єктів господарювання!

З 15 грудня 2017 року набув чинності наказ Держкомтелерадіо від 17.10. 2017 року № 384 «Про затвердження Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів».
     Згідно з цим наказом видавнича продукція,що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без наявності відповідного дозволу, виданого згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 №262 «Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України», вилучатиметься з обігу уповноваженим особам Держтелерадіо».
     Після 22 травня 2017 року легально ввезеною в Україну може вважатися лише продукція, про видачу дозволу на ввезення якої є відповідний запис в інформаційно-телекомунікаційній системі органів доходів і зборів та Реєстрі видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення та розповсюдження на території України (http://сomin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=134473&cat_id=134413), за умови документального підтвердження факту її придбання у суб’єкта господарювання, який ввіз продукцію відповідно до отриманого дозволу.
     Просимо суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України,взяти до відома та керівництва в роботі.

Департамент економічного розвитку і торгівлі