НОВІ ПРІОРИТЕТИ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Про підсумки попереднього етапу реформи децентралізації і пріоритети політики регіонального розвитку Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів під час розширеної урядової наради «Децентралізація та регіональний розвиток».

Середньострокове планування

Середньострокове планування – як на рівні центрального бюджету, так і на місцевому рівні – має стати новим пріоритетом і основою нового етапу реформи децентралізації в Україні. Глава Уряду нагадав, що реформа децентралізації стартувала у квітні 2014 року. І якби Донецьк, Луганськ та Крим мали сьогоднішні можливості децентралізації, то ситуація в країні була б іншою, впевнений Глава Уряду. «Якби сьогодні окуповані Донецьк, Крим та Луганськ мали можливості, вони б розквітали, вони б мали ресурси для того, аби дати нову якість життя громадян, – сказав Володимир Гройсман. – Разом з тим сьогодні не треба хвалитися тим, що ми вже отримали. Сьогодні ми маємо підбити підсумки і накреслити завдання на новий період. І тут питання середньострокового планування має стати пріоритетом – і в бюджетній політиці, і в політиці регіонального розвитку».

Детально