Геннадій Зубко закликав Парламент ухвалити закон

Сьогодні спільно з міжнародними партнерами, Євросоюзом та місцевим самоврядуванням напрацьована законодавча маршрутна карта децентралізації, яка містить 17 першочергових до прийняття законів. Їх прийняття вирішить два ключові напрямки – спрощення інструментів об’єднання і приєднання навколо міст обласного значення. А також це потужна мотивація громад збільшувати свої можливості, повноваження, надходження і ресурси. Тому для того, щоб реформа просувалася далі і не збавляла темп, нам потрібно її законодавчо посилити. Про це під час брифінгу у Парламенті заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Сьогодні у стінах Парламенту розглядається два важливих законопроекти – 2489 «Про службу в органах місцевого самоврядування», який дозволяє змінювати, покращити і підсилити компетентність і фаховість службовців органів місцевого самоврядування. Другий – надважливий та ключовий законопроект – 6466 «Про внесення змін до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад" щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення». Тому я закликаю парламентарів об’єднатися і ухвалити ключові закони за основу і в цілому», - зазначив Геннадій Зубко.

Детально