ЩОДО УТВОРЕННЯ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

РУСЛАН КУЗЬМЕНКО: ЩОДО УТВОРЕННЯ РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

20 червня у залі засідань Ржищівської міської ради відбулася зустріч депутата Київської обласної ради Кузьменка Р.О. з керівниками підприємств, установ та організацій міста, на якій було обговорено питання подальших дій щодо утворення Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади.

На сьогоднішній день ми маємо наступний стан речей:  Ржищівська міська об’єднана територіальна громада, відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України  «Про добровільне об’єднання територіальних громад», вважається утвореною, але, враховуючи постанову Центральної виборчої комісії від 12 лютого 2016 року №32, на даний час відсутній механізм проведення виборів у такій громаді.

3 квітня 2018 року Верховною Радою України було прийнято Закон України « Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення», який набрав чинності 5 травня 2018 року. Відповідно до цього Закону, міста обласного значення визнані спроможними територіальними громадами. Цей Закон  дає можливість об’єднуватись громадам навколо міст обласного значення без проведення виборів у громадах. Однією з умов приєднання є відповідність такого приєднання перспективному плану формування територій громад області.

За спільним рішенням присутніх було підтримано питання щодо процедури приєднання громад до міста Ржищів. Крім того, присутні вирішили доручити Кузьменку Руслану Олександровичу провести подібну зустріч з депутатами Ржищівської міської ради та дізнатись їх позицію.

22 червня таку зустріч було проведено.  В результаті депутати Ржищівської міської ради підтримали спільне відкрите звернення щодо приєднання суміжних територіальних громад до міста Ржищів. Всього звернення підписало 16 депутатів . Оскільки є всебічна підтримка в даному питанні, то вирішено розпочати  процедуру приєднання сусідніх сільських рад до Ржищева.

99899

РУСЛАН КУЗЬМЕНКО: ЩОДО УТВОРЕННЯ РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
20 червня у залі засідань Ржищівської міської ради відбулася зустріч депутата Київської обласної ради Кузьменка Р.О. з керівниками підприємств, установ та організацій міста, на якій було обговорено питання подальших дій щодо утворення Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади.
            На сьогоднішній день ми маємо наступний стан речей:  Ржищівська міська об’єднана територіальна громада, відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України  «Про добровільне об’єднання територіальних громад», вважається утвореною, але, враховуючи постанову Центральної виборчої комісії від 12 лютого 2016 року №32, на даний час відсутній механізм проведення виборів у такій громаді.
          3 квітня 2018 року Верховною Радою України було прийнято Закон України « Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення», який набрав чинності 5 травня 2018 року. Відповідно до цього Закону, міста обласного значення визнані спроможними територіальними громадами. Цей Закон  дає можливість об’єднуватись громадам навколо міст обласного значення без проведення виборів у громадах. Однією з умов приєднання є відповідність такого приєднання перспективному плану формування територій громад області.
         За спільним рішенням присутніх було підтримано питання щодо процедури приєднання громад до міста Ржищів. Крім того, присутні вирішили доручити Кузьменку Руслану Олександровичу провести подібну зустріч з депутатами Ржищівської міської ради та дізнатись їх позицію.
        22 червня таку зустріч було проведено.  В результатідепутати Ржищівської міської ради підтримали спільне відкрите звернення щодо приєднання суміжних територіальних громад до міста Ржищів. Всього звернення підписало 16 депутатів . Оскільки є всебічна підтримка в даному питанні, то вирішено розпочати  процедуру приєднання сусідніх сільських рад до Ржищева.