Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ЦІКАВИЙ СПОРТИВНИЙ ЗАХІД

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ ЦІКАВИЙ СПОРТИВНИЙ ЗАХІД!

     Федерація КАНУПОЛО України в рамках популяризації спортивного туризму, зокрема, досить нового для нас виду спорту-кануполо, проведе у місті Ржищеві показові змагання та майстер-класи для початківців. Тож бажаючим спробувати повеслувати на спортивних каное необхідно мати при собі спортивний (бутболка, шорти) та змінний одяг. Обіцяємо - буде цікаво!

     ДОВІДКА: Кануполо (каноеполо) — неолімпійський командний вид спорту, різновид веслування.
     Датою народження кануполо вважають 1970 рік, коли в Лондоні вперше продемонстровано цю гру. В подальшому створено підкомітет кануполо в складі Федерації каное      Британії. Цей підкомітет розробив й окреслив сучасні правила кануполо.
     З часу заснування новий вид спорту став стрімко розвиватися в країнах Європи, далі популяризація відбувалася на інших континентах.
     Кануполо в Україні також отримало закономірний розвиток. 2006 року вперше українські спортсмени, на запрошення польської сторони, взяли участь у змаганнях в Польщі (м. Августів). Це були перші пробні змагання для України.

     Відтоді кануполо розвивалося на аматорському рівні серед спортсменів, що займалися веслувальним слаломом.

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Зараз на сайті:

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 620
  • Статті : 584
  • Перегляди статей : 465640

Наші координати: