Регіональний розвиток

1543491470730866 001     30 листопада 2018 рокуо 14.00у приміщенні Національного університету біоресурсів і природокористування України відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Київської області під головуванням очільника Київської ОДА Олександра Терещука.
     Участь у засіданні візьмуть керівники територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади у Київській області, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

У порядку денному питання:

1. Про формування перспективного плану розвитку Київської області на 2019-2021 роки.
2. Про стан реалізації державної політики у сфері загальної середньої освіти.
3. Про стан та перспективи розвитку галузі охорони здоров'я в Київській області.

Адреса:м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, Національний університет біоресурсів і природокористування України, центральний корпус № 3, актова зала (3-й поверх)